Іншими мовами: Čeština Deutsch English Español Français 日本語 한국어 Nederlands Polski Português, Brasil Русский 简体中文

Кам’яна цеглина

From Official Factorio Wiki
Jump to navigation Jump to search
Stone brick.png
Кам’яна цеглина

Stone brick tile.png

Інгредієнти

Time.png
3.2
+
Stone.png
2
Stone brick.png
1

Сировини загалом

Time.png
3.2
+
Stone.png
2

Колір на мапі

Швидкість ходи

130%

Розмір стеку

100

Тип об’єкту

item

Внутрішньоігрова назва

stone-brick

Потребує технологію

Не потребує

Виробляється в

Stone furnace.png
Steel furnace.png
Electric furnace.png

Споживається в

Concrete.png
Electric furnace.png
Oil refinery.png
Steel furnace.png
Wall.png

Кам'яна цеглина виготовляється з каменю в будь-якій печі та використовується в багатьох рецептах, а також для створення кам’яних шляхів.

Рецепти, в яких вони використовуються, включають два вдосконалені типи печей (тобто вони використовуються в дослідженнях), а також більш вдосконалені вироби з каменю, зокрема бетон. Використовувати для доріжок бетон більш ефективно, оскільки з тієї ж кількості каменю виходить подвійна кількість плиток.

Кам'яний шлях збільшує швидкість ходи на 30% і зменшує опір коченню автомобіля, дозволяючи покращити прискорення та максимальну швидкість. Однак будь-який тип шляху практично запобігає поглинанню забруднення рельєфом, тому широке використання шляхів може призвести до подальшого поширення забруднення заводу. Кам'яні шляхи не впливають на швидкість пересування ворогів.

Використання

Тримаючи їх, гравець може видобувати будь-який тип шляху, а розміщення їх над іншим типом шляху автоматично видобуває попередній вид покриття шляху.

Кам’яні шляхи розміщуються за допомогою Лівий клік мишки і можуть бути видалені за допомогою Правий клік мишки, утримуючи будь-який тип покриття. Площу, в якій розміщуються кам’яні блоки, можна збільшити або зменшити за допомогою Numpad + і Numpad -.

Див. також